Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Poradna - diskuze. Pište prosím pouze slušné příspěvky k tématu. Přidat příspěvek >>

Diskuse (111 komentářů)

Pepíno, (29. 06. 2012 14:41) Reagovat
Dobry den. Delší dobu jsem nebyl u zubaře a po včerejsí návštěvě a zhlednutí rentgenu zubu jsem se zděsil nejen já,ale i zubařka.Předběžná diagnoza byla,že přijdu o jedničky nahoře a dvojku a trojku. Dále je pry špatná vrchní kost na uchycení případných můstků,takže předběžně mě upozornila na "klapáky" na vrchní patro. mam z toho celkem strach,rád bych měl pár otázek,jak dlouho trvá stadium od vytržení zubu po náhradu,jaké by byly eventualní ceny protezy,zákroku,... Ještě jsem nenavstívil Paradontoložku,chystám se k ní objednat,jen nevím,do čeho jdu. Děkuji.
Ondra, (07. 07. 2012 06:18) Reagovat
Pepino, váš komentář mě vyděsil. Od dětství nemám rád zubaře, tak jsem tam už několik let radši nebyl. Jenže teď mě zuby pobolívají a asi mi nezbude nic jiného než se tam vypravit. Tak snad mě to nebude stát zuby a veškeré peníze.
Tomáš, (11. 07. 2012 09:33) Reagovat
Právě už i kvůli tomu, že zpravování zubů je hodně drahé, měl by člověk k zubaři chodit pravidelně, jinak se pak nedoplatí, a nebo bude mít ošklivé zuby. A co si budeme povídat, zuby na vzhledu člověka dělají hodně.
OLDŘIŠKA, (20. 07. 2012 07:42) Reagovat
Já jsem tedy neměla nikdy problémy s kazivostí zubů ani jiným problémem, ale přeci jeden mám. Mám dost zažloutlé zuby, i když si je čistím několikrát denně, efekt to nemá. Nevím co s tím. Nevypadá to vůbec dobře.
Naďa_D, (26. 07. 2012 07:16) Reagovat
Jestliže vás to skutečně trápí, zkuste nějaké bělící pásky. Já sice s nimi nemám zkušenosti, ale věřím, že některé budou kvalitní. Podívejte se na to, jaké druhy existují a popřípadě na názory lidí v diskuzích na toto téma.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Paradentóza.net
Kontakty